+98(21)55421082 | امروز دوشنبه ، 4-11-00
0 سبد خرید

تاورکرین

تاورکرین یا جرثقیل های برجی در هر مکانی برای حمل بار قرار می گیرند. کار با این دستگاهها گاهی مشکل می باشد و بعضی از آنها می توانند تا ارتفاعات زیادی افزایش قد یابند. معمولا از تاورکرین برای بالا بردن فولاد، سیمان و منابع بزرگی مانند مشعل های استیلن همراه با بسیاری از مصالح دیگر استفاده می شود. این تاورکرین ها را به کمک 10 الی 12 تریلر به کنار ساختمانها می آورند. قطعات جرثقیلهای متحرک با میله هایی خاص را به عنوان بخشی از دستگاه قرار می دهند و حمل می کنند. این جرثقیلها از بیش از 12 متر دکل ساخته شده اند که جرثقیلهای متحرک این قطعات را حمل می کنند. در تاورکرین ها دکل اصلی بسیار بزرگ است و مثلثی شکل به نظر می رسد و در حدود 3.48 متر (10 فوت) می باشد. چهارچوب اصلی مثلثی شکل بسیار سخت شکل می گیرد به همین دلیل اجاره بهای این دستگاهها بسیار سنگین و نگهداری آنها نیز بسیار هزینه بر است.

برای افزایش ارتفاع بالاتر تاورکرین خود دکلها را زیاد می کنند. در هنگام ساخت تاورکرین افراد ابتدا به طور عددی محاسبات را انجام می دهند و دکلهای این تاورکرین ها را با پایه های فولادی بهم وصل می کنند.این تاورکرین ها به طور گسترده در صنعت ساخت و ساز و صنایع دیگر که نیاز به حمل مواد سنگین دارند استفاده می شود. انواع مختلفی از این دستگاهها وجود دارد اگر چه آنها در دسته خود نیز بسیار متفاوت هستند.

استفاده از تاورکرین در پروژه های ساخت و ساز ساختمان های بزرگ به طور فزاینده در حال رشد است که از آنها برای بلند کردن و جابجایی مواد استفاده می گردد. مزایای متعددی نسبت به دریچه های سنتی، از جمله کاهش فضای مورد نیاز، بالابرعمودی با ارتفاع بیشتر، افزایش ظرفیت و بهره برداری برق و … در ساختمان های بلند، تاورکرین می تواند فضای کمتری را اشغال کند. تاورکرین در انواع مختلف، هر یک با مزایا خود دسترس هستند.با توجه به توسعه صنعتی و ساختمانی ونیاز مبرم به بهره گیری از ماشین آلات در جهت دستیابی سریع به اهداف تعیین شده و به اعتقاد کارشناسان صنعتی، تاور کرین را می توان در لیست ماشین آلات برتر در این زمینه داشت که با قابلیت های متنوع و هزینه های ناچیز در مقایسه با ماشین آلات مشابه، تاور کرین در جایگاه ممتاز قرار میگیرد.

بکارگیری سریع، آسان و ارزان از ویژگی ممتاز تاور می باشد که با استقبال عمومی در جوامع مختلف بویژه کشور های در حال توسعه قرار گرفته و لازمه استفاده از این ماشین فوق العاده مفید، داشتن اطلاعات لازم و آشنا بودن با قابلیت های آن را اجتناب ناپذیر می کند.


تلگرام باختر پدید

TEL : +982155421082-8
Fax : +982155421083
Email: info [at] bpfco.com
Web: www.bpfco.com
www.malayer-bpf.com

© Copy right 2022 | All ights Reserved | BPFCO Corporation